Prodavač na sezoni (m/ž)

Hrvatska obala i otoci, Hrvatska

SmartFlex je među vodećim agencijama za zapošljavanje koja svojim brojnim klijentima, renomiranim internacionalnim i domaćim kompanijama, nudi usluge regrutacije i selekcije te privremenog zapošljavanja po najvišim standardima.

Za našeg klijenta, poznati hrvatski trgovački lanac, u potrazi smo za više odgovornih i motiviranih osoba na poziciji:

PRODAVAČ NA SEZONI (m/ž)

Opis posla:

  • izlaganje robe, kontrola kvalitete i roka trajanja robe
  • zaprimanje i propisno skladištenje robe
  • prepakiravanje i označavanje robe
  • rad na blagajni

Uvjeti:

  • poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima, ali nije uvjet
  • komunikativnost, spremnost na rad i odgovornost
  • sklonost timskom radu
  • brzina, točnost i urednost
  • ljubaznost u odnosu s kupcima

Nudimo:

  • atraktivne lokacije rada
  • plaćeni troškovi puta u mjesto rada i povratak kući
  • osiguran i besplatan smještaj
  • rad nedjeljom i blagdanima je dodatno plaćen
  • uvođenje u posao i mentorstvo
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i razvoja
  • rad za neke od najpoznatijih i najvećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj
  • ugodnu, dinamičnu i pozitivnu atmosferu

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da pošalju svoje motivacijsko pismo i životopis.

Odabrane kandidate, koji udovoljavaju uvjetima natječaja, kontaktirat ćemo u najkraćem roku te uključiti u daljnji krug selekcijskog procesa.

Smart Flex d.o.o. Vaše osobne podatke koje navedete u svojoj prijavi te u svome životopisu obrađuje isključivo radi traženja radnog mjesta za Vas. Dodatne informacije o zaštiti osobnih podataka dostupne su u našim Pravilima privatnosti na http://smartflex.hr/pravila-privatnosti/

Opis posla

Osobne informacije
Detalji