Monter (m/ž)

Rugvica, Hrvatska

Za našeg klijenta (lokacija: Zagreb, Rugvica), vodećeg dobavljača infrastrukture na području IT i telekom industrije, traži veći broj djelatnika na poziciji:

MONTER (M/Ž)

Opis posla:

  • rad na mehaničkoj instalaciji jedinica i montaži opreme
  • primjenjivanje radne dokumentacije, naloga i uputa za rad
  • korištenje materijala i alata potrebnih za određenu instalaciju
  • poštivanje sigurnosnih propisa unutar postrojenja
  • prijavljivanje svih nepravilnosti (materijal, proces, dokumentacija)
  • montaža i demontaža čeličnih konstrukcija
  • silikoniranje i popravak boje
  • odgovornost za mehaničku montažu jedinice i instalaciju opreme unutar jedinica

Uvjeti:

  • SSS – metalska i tehnička struka (bravar, strojobravar, monter, zavarivač, računarstvo, računalni tehničar i slično)
  • radno iskustvo poželjno, nije uvjet
  • timski rad
  • spremnost na rad u smjenama
  • osnovno poznavanje engleskog jezika i rada na računalu

Pogodnosti:

  • osigurano mentorstvo i uvođenje u posao
  • mjesečni bonusi na rezultate
  • božićnica, uskrsnica, nagrada za rad, dar za dijete
  • UNIQA dopunsko i dodatno zdravstveno osiguranje
  • naknada za prijevoz u cijelosti
  • ugovor na neodređeno s probnim radom
  • mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da pošalju svoje životopise.

Odabrane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete kontaktirat ćemo u najkraćem roku.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Detalji