Agent u službi kontakt centra banke (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

SmartFlex je među vodećim agencijama za zapošljavanje koja svojim brojnim klijentima, renomiranim internacionalnim i domaćim kompanijama, nudi usluge regrutacije i selekcije te privremenog zapošljavanja po najvišim standardima.

Naš klijent jedna je od najvećih, najuspješnijih i najdostupnijih banaka u Hrvatskoj koja posluje preko 30 godina. Svojom prepoznatljivošću, kvalitetnom uslugom i društvenom odgovornošću učvrstili su svoj položaj na tržištu. Uslijed povećanog opsega posla u potrazi smo za motiviranim, marljivim i savjesnim osobama.

AGENT U SLUŽBI KONTAKT CENTRA (M/Ž)

VAŠE ODGOVORNOSTI:

  • komuniciranje i odgovaranje na upite klijenata putem svih servisa i kanala komunikacije
  • pružanje podrške i informiranje postojećih klijenata u korištenju proizvoda i usluga banke
  • pružanje poslovne podrške zaposlenicima ureda Hrvatske pošte d.d.
  • blokiranje/deblokiranje kartica
  • kontaktiranje klijenta čije su kartice vraćene u banku kao neuručene.

VAŠE KVALIFIKACIJE:

  • minimalno završeno srednjoškolsko obrazovanje
  • poželjno (nije uvjet) iskustvo rada u call centru
  • spremnost na rad u smjenama (uključujući i noćnu), rad vikendom i rad praznicima
  • spremnost i motivacija za učenjem i usvajanjem novih znanja u području bankarstva
  • razvijene komunikacijske vještine
  • snalažljivost i ljubaznost u radu s klijentima
  • sposobnost samostalnog rješavanja problema.

NUDIMO VAM:

  • plaćene troškove prijevoza i prehrane
  • prigodne isplate i darove (regres, božićnica, uskrnica, darovi djeci...)
  • dodatno i dopunsko zdravstveno osiguranje te sistematski pregled
  • druge novčane i nenovčane primitke (povoljnije usluge Banke, korištenje programa Multisport kartice, subvencija vrtića za djecu...)
  • priliku za osobni i profesionalni razvoj (psihološko savjetovanje, online edukacije, volontiranje...)
  • ugodno, stimulirajuće i dinamično radno okruženje
  • rad u vodećoj banci u Hrvatskoj.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da svoje motivacijsko pismo i životopis.

Odabrane kandidate, koji udovoljavaju uvjetima natječaja, kontaktirat ćemo u najkraćem roku te uključiti u daljnji krug selekcijskog procesa.

Smart Flex d.o.o. Vaše osobne podatke koje navedete u svojoj prijavi te u svome životopisu obrađuje isključivo radi traženja radnog mjesta za Vas. Dodatne informacije o zaštiti osobnih podataka dostupne su u našim Pravilima privatnosti na http://smartflex.hr/pravila-privatnosti/

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Detalji