Agent u bankarskom poslovanju (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Naš klijent je jedna od najpoznatijih i najuspješnijih banaka u Hrvatskoj. Usmjereni na razvoj i zadovoljstvo svojih zaposlenika, prepoznati su kao najbolji poslodavac Hrvatske i Europe nekoliko godina zaredom.

Zbog povećanog opsega posla, u potrazi su za motiviranim, marljivim i savjesnim osobama na poziciji:

AGENT BANKARSKOG POSLOVANJA (M/Ž)

VAŠE ODGOVORNOSTI:

  • rad u osnovnim aplikacijama Banke vezanim uz kreditno poslovanje, sagledavanje kredita u portfelju
  • analiza prometa po kreditu i izrada izračuna / financijskih efekata temeljem ugovorene kamatne stope te u scenarijima primjene različitih kamatnih stopa
  • komunikacija s drugim organizacijskim dijelovima Banke

VAŠE KVALIFIKACIJE:

  • minimalno završeno srednjoškolsko obrazovanje
  • vrlo dobro poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office - naglasak na Excelu)
  • prethodno iskustvo rada u financijskom sektoru može biti prednost
  • smisao za analitičke sposobnosti i samostalnog rješavanja problema
  • snalažljivost, ljubaznost i zadovoljstvo u radu s klijentima
  • poželjno osnovno poznavanje engleskog jezika

NUDIMO VAM:

  • organiziranu plaćenu edukaciju na početku rada te kontinuirano mentorstvo
  • fiksni iznos plaće koji raste s napredovanjem
  • naknadu za prijevoz
  • ugodno, stimulirajuće i dinamično radno okruženje
  • rad u vodećoj banci u Hrvatskoj na najnovijim tehnologijama
  • mogućnosti za osobni razvoj i profesionalni napredak

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da svoje motivacijsko pismo i životopis.

Odabrane kandidate, koji udovoljavaju uvjetima natječaja, kontaktirat ćemo u najkraćem roku te uključiti u daljnji krug selekcijskog procesa.

Smart Flex d.o.o. Vaše osobne podatke koje navedete u svojoj prijavi te u svome životopisu obrađuje isključivo radi traženja radnog mjesta za Vas. Dodatne informacije o zaštiti osobnih podataka dostupne su u našim Pravilima privatnosti na http://smartflex.hr/pravila-privatnosti/

Opis posla

Osobne informacije
Detalji